Про героя сьогодення
  
Компанія: УДЕН-Україна

Війна нагадує про себе щодня. У житті вистачає подій, які залишають важкий слід у серці, але сьогодні ми не про це. Сьогодні про добро навколо, творіння його власними руками, про приємні спогади, про гарних людей.

Нещодавно хлопці з монтажного підрозділу UDEN-S повернулися з об’єкту та з захватом розповідали колегам про нового знайомого, власника будинку, в якому й проводилися роботи, цілеспрямованого та позитивного – Михайла Берегу. Перебуваючи у зоні АТО, захищаючи Україну він отримав важкі поранення під Дебальцевим. Вибухом йому ушкодило хребет та спинний мозок. Перше, що запитав у лікаря опритомнівши – «Я буду ходити?»… зараз Михайло пересувається за допомогою візочка. Але надовго у ньому затримуватися не збирається. Має твердий чоловічий намір найближчим часом – піти. І він це зробить. Попри постійний жахливий біль він у гарному гуморі та посміхається. Немає коли впадати в розпач – Михайло тренується щодня по чотири години у власноруч зробленій спортивній залі. Наполегливо робить вправи, яким його навчили американські реабілітологи.

У цьому році прийняв участь у відбірному турі на проект «Ігри незламних». Влітку змагався на чемпіонаті України серед спортсменів з особливими потребами у Кропивницькому та виборов срібну медаль!

Його будинок потребував проведення деяких робіт, з організацією яких допомогли волонтери Армії SOS Кіровоград. Компанія UDEN-S з радістю долучилася до доброї справи. Організатори надали матеріали, а спеціалісти компанії виконали кропітку, відповідальну роботу по заміні електропроводки у будинку. Тепер підзарядка «тесли», так Михайло називає свій електро-візок, буде легкою і не впливатиме на користування іншими електроприладами у домі, як було раніше.

Такими маленькими кроками здійсниться й найзаповітніше бажання Михайла! Чого ми йому й бажаємо!

 
Україна, 25006, м. Кіровоград, ул. Шульгіних, 10/14
Тел.: +38 067 251-92-45,
+38 099 027-20-98
Факс: +380 (522) 24-52-89
E-mail:
Веб:

Прикріплене зображенняПрикріплене зображення Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті