Уперше «М.С.Л.» стане спонсором Національного конкурсу КМКФ «Молодість»
Компанія: Оператор державних лотерей «М.С.Л.»

Уперше оператор державних лотерей «М.С.Л.» – генеральний партнер Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» – стає спонсором не тільки Гран-прі фестивалю, але й головного призу Національного конкурсу українських дебютних короткометражних стрічок, який відбудеться 21-22 жовтня у столиці України. Розмір цьогорічної грошової винагороди цього творчого змагання – 50 000 гривень.

Про це заявив директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі під час прес-конференції, яка відбулась 14 вересня 2017 року в інформаційному агентстві «Укрінформ».

Участь у Національному конкурсі беруть короткометражні фільми будь-якого жанру (ігрові, документальні, анімаційні, до 45 хвилин), вироблені в Україні (або за участю України як країни-співпродюсера). Сам конкурс має власне журі та є серйозним стартовим майданчиком для українського кіно.

Нагадаємо, що минулорічний приз конкурсу взяла дебютна комедійна стрічка «Кров’янка» українського режисера Аркадія Непиталюка. Робота отримала чимало схвальних відгуків та увійшла до п’ятої збірки проекту-презентації найкращих короткометражних фільмів українських режисерів-дебютантів «Українська Нова Хвиля», прем’єрний показ якої відбувся 16 березня 2017 року в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ». Того ж року фільм було номіновано у шести категоріях на здобуття української національної кінопремії «Золота дзиґа», зокрема – як найкращий короткометражний ігровий фільм.

На прес-конференції також було зазначено, що дати проведення КМКФ «Молодість» змінилися: відтепер подія проходитиме 27 травня – 3 червня. Цей весняно-літній період стане звичним часом для кінофестивалю у майбутньому. Тоді ж відбуватиметься і вручення Гран-прі, спонсором якого традиційно є оператор державних лотерей «М.С.Л.».

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей  (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже більше 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку