Подарунок!
Проголосуйте у 100 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Голосування
Інтернет-магазини / Інтернет-магазин одягу
Будь ласка, виберіть у списку до 5 магазинов, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
магазин
Видалити
магазин
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(86)
Ev (*.13.252) негативно висловлюється про ANSWEAR.ua
Дуже дивно як така авторитетна компанія може допускати відверто шахрайські дії з товаром. Отримав пару Dr.Martens. В парі два різних черевика (за розміром і якістю шкіри). Саппорт не реагує. Дуже прикро.
Evgeny (*.131.39) негативно висловлюється про ANSWEAR.ua
Даже слов нет. Ужаснаый магазин. Мало того что от момента заказа до доставки товара прошло больше недели, так ещё и прислали не той почтовой службой которой заказывал. Плюс к этому оформили посылку так, что нельзя посмотреть до оплаты. В итоге отказался от «кота в мешке». Не связывайтесь с этой конторой.
Иванна (*.78.30) негативно висловлюється про Lamoda
Заказываю одежду с этих магазинов maximini.com.ua/ , www.siluet.biz.ua/ . И скажу по личному опыту ,и по отзыву своих подруг и клиенток. Это намного лучше чем Ламода и ЛеБутик !
Ілля (*.251.17) негативно висловлюється про ANSWEAR.ua з телефону
Нажаль сервіс Answer.ua неякісний. Клієнтам не дають можливості приміряти товар, заохочують купляти «кота у мішку» а потім якщо не підходить море втраченого часу без певності, чи повернуть кошти, ще й самому оплачуй пересилку. Зробіть будь ласка крок до клієнта а не залишайтесь у старій комуністичній системі де «той хто має товар – робить тобі «велику послугу» що його зволить продати. Результат море втраченого часу і дуже неприємне почуття.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.