Результати
Поточні результати голосування Інтернет-аудиторії 2018 року у категорії
Протипростудні / Жарознижуючий препарат
Інформація До категорії засобів для зниження температури відносяться препарати на основі парацетамолу, ібупрофену або аспірину, а також деякі народні засоби, що продаються в аптеках. Дивіться також «Дитячий жарознижуючий препарат».
Info Річний рейтинг за результатами голосування Споживачів обчислюється як середнє арифметичне балів, отриманих конкурсантом у кожному з 4-ьох річних кварталів.
 
I квартал (січень—березень)
 
II квартал (квітень—червень)
 
III квартал (липень—вересень)
 
IV квартал (жовтень—грудень)
!
Ще не голосували? Вкажіть своїх
персональних Фаворитів у цієї номінації!
1. Нурофєн (Реккіт Бенкізер)Посилання 24,19% 5
    
2.
11
Колдрекс (ГлаксоСмітКляйн Україна)Посилання 18,55% 3,91
    
3.
4
Фервекс (Bristol-Myers Squibb)Посилання 15,32% 3,62
    
4.
3
Німесил (Берлін-Хемі Україна) Посилання 16,94% 3,58
    
5.
6
Парацетамол-Дарниця (Дарниця)Посилання 14,52% 3,35
    
6.
2
Фармацитрон (Pharmascience)Посилання 16,13% 3,04
    
7.
5
Аспірин (Bayer)Посилання 12,9% 2,98
   
8.
9
Парацетамол (Артеріум Корпорація)Посилання 13,71% 2,93
    
9. Аміцитрон (ІнтерХім)Посилання 12,1% 2,40
    
10. Терафлю (Новартис ОТС)Посилання 12,1% 2,14
   
11.
7
Анальгін-Дарниця (Дарниця)Посилання 9,68% 1,99
    
12.
20
Колдфлю Екстра (Genom Biotech) 8,87% 1,85
    
13.
11
Панадол (ГлаксоСмітКляйн Україна)Посилання 8,06% 1,73
    
14.
23
Ефералган (Bristol-Myers Squibb)Посилання 8,06% 1,65
    
15.
11
Мілістан (Mili Healthcare)Посилання 7,26% 1,56
    
16.
18
Найз (Nimesulid) Посилання 8,06% 1,51
   
17.
27
Анальгін (Лубнифарм)Посилання 7,26% 1,49
    
18.
22
Анальгін (Фармацевтична компанія «Здоров’я»)Посилання 6,45% 1,28
    
19.
13
Грипго (Гледфарм)Посилання 6,45% 1,25
   
20.
12
Парацетамол (Лубнифарм)Посилання 6,45% 1,10
  
21.
27
Грипмакс (Unipharm, Inc)Посилання 4,84% 1,07
   
22.
17
Цитрамон Екстра (Дарниця)Посилання 5,65% 1,05
   
23.
14
Упсарин Упса (Bristol-Myers Squibb)Посилання 4,84% 1,03
    
24.
21
Ринза (Johnson & Johnson) 4,03% 1,01
    
–.
24
Інсті (Herbion)Посилання 4,03% 1
   
25.
14
Гриппостад (Ніжфарм)Посилання 4,03% 0,86
   
26.
27
Рапідол (Actavis)Посилання 3,23% 0,85
   
27.
15
Хелпекс (Мові Хелс ГмбХ)Посилання 4,84% 0,84
  
28.
24
Антифлу (Bayer)Посилання 4,03% 0,82
   
29.
19
Цитропак-Дарниця (Дарниця)Посилання 2,42% 0,72
  
30.
16
Комбігрип (ORGANOSYN)Посилання 4,03% 0,71
   
31.
26
Парацетамол (сироп) (Борщагівський ХФЗ)Посилання 3,23% 0,70
   
31.
8
Флюколд-N (Nabros Pharma)Посилання 3,23% 0,70
   
33.
15
Імет (Берлін-Хемі Україна)Посилання 3,23% 0,63
   
33.
~
Антикатарал (Сперко Україна)Посилання 3,23% 0,63
   
33.
30
Колдрін (Teva)Посилання 3,23% 0,63
   
36.
24
Налгезін (КРКА)Посилання 3,23% 0,59
  
37.
30
Грипомед (Червона зірка)Посилання 3,23% 0,55
  
38.
~
Грипаут (Wens Formulation) Посилання 2,42% 0,50
  
39.
25
Фармадол (Фармак)Посилання 1,61% 0,33
 
40.
29
Цитрамон-М (Червона зірка)Посилання 1,61% 0,29
  
41.
~
Аскопар (Фармацевтична компанія «Здоров’я»)Посилання 0,81% 0,17
 
Подивитись результати попереднього, 2017 року  Показати всі лікарські засоби
Список учасників неповний або неточний?
Якийсь учасник відсутній, або ж, навпаки, необхідно видалити номінанта, який пішов з ринку? Будь ласка, повідомте про це організаторам опитування!
Додати
препарат
Видалити
препарат

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice Даний рейтинг відображає проміжні поточні результати дослідження громадської думки станом на 15.11.2018 4:39:33 і не є остаточним.  Докладніше…
На цей рейтинг можна впливати, залучаючи до опитування нових респондентів, своїх друзів і знайомих, які в свою чергу зможуть вказати у голосуванні власні уподобання, висловлюючи таким чином довіру до обранимх учасників.
Коментарі(42)
всі підряд | позитивні | негативні
Dok Dok негативно висловлюється про Німесил (Берлін-Хемі Україна)
Нимесулид (нимесил) не является жаропонижающим средством!!!
Наоборот, его даже запрещено использовать для таких целей. Надеюсь все помнят о летальных случаях при применении нимесулида в форме сиропа для снижения температуры!
Размещая этот препарат в рейтинге жаропонижающих средств вы провоцируете и рекомендуете его к применению, ято является не правильным.

Выдержка с инструкции:
Показання. Лікування гострого болю, первинної дисменореї.
Німесулід слід застосовувати тільки як препарат другої лінії.
Рішення про призначення німесуліду потрібно приймати на основі оцінки усіх ризиків для конкретного пацієнта.
____
Були повідомлення про серйозні реакції з боку печінки під час лікування Німесилом®, у тому числі із летальним наслідком, при застосуванні препаратів німесуліду
Daringa Daringa позитивно висловлюється про Німесил (Берлін-Хемі Україна)
Також склад вбивчий, але при тем-рі викликає потіння, що позитивно впливає на організм.
Daringa Daringa висловлюється про Фармацитрон (Pharmascience)
Таку кількість порошку на склянку гор.води – удар по шлунку. Є сенс брати 1-3 пакетику на 1/2 скл.води.
Татьяна (*.88.211)
Я тоже при простуде, когда достает жар и озноб, когда суставы ломит лучше антигриппина никто лучше ничего не придумал. Нет в нем вредного для здоровья финелэфрина и кофеина, да и по вкусу шипучие таблеточки с малинкой.
Мариша (*.41.5)
какое странное голосование..Я вот как жаропонижающее использую антигриппин и всегда остаюсь довольна результатом. А тут столько перечислено, я по больше части и не знаю таких... Антигриппин прост и понятен, безвреден и эффективен, по крайней мере!
piryur piryur позитивно висловлюється про Колдрекс (ГлаксоСмітКляйн Україна)
Да... результаты потрясающие... На первых местах анальгин и нимесил. Они вообще-то анальгетики, как жаропонижающие они слабоваты.
Анонімний коментатор (*.121.224)
скажите пожалуйста совместимы ли такие препараты как, анальгин, милистан, цетрамон, працетамол??
Aфoня Aфoня до мaшa1 позитивно висловлюється про Колдрекс (ГлаксоСмітКляйн Україна)
Как жаропонижающее – Панадол. А если есть другие симптомы (насморк, слабость и т.д.) – Колдрекс. А лучше вообще не болеть! Для профилактики пить витамины и заниматься закаливанием.
мaшa1 мaшa1 до Aфoня
Тоді, який препарат ефективний на твою думку?
Aфoня Aфoня до EлeнaИ негативно висловлюється про Ібупром (EU PHARMACIA Sp z o.o. (Agent Unilab LP USA))
Ага, зато бьёт по печени и почкам!
Aфoня Aфoня до мaшa1 негативно висловлюється про Хелпекс (Мові Хелс ГмбХ)
Маша! Хелпекс как раз и рекламируют! Навязла на зубах реклама этих индийских таблеток и «чаёчков»!
мaшa1 мaшa1
На мою думку, найефективнішим є хелпекс колд.Розкажу кумедну історію як я про нього дізналася.Перед власним весіллям, десь за тиждень, я серйозно простудилась – як наслідок висока температура та інші всім відомі симптоми.Звичайно щоб не нашкодити своєму здоровю звернулась до лікаря.Так вона мені сказала, що всі препарати, які у нас дуже гарно розрекламовані допомагають тільки тому хто знаходиться в екрані, насправді нас тупо розводять на великі (неймовірні) гроші.Цей засіб не є розрекламований, але справді ефективний.Він справді мені допоміг і весіллля гарно відгуляла.Тому моя порада не кидайте гроші на препарати, які рекламують, краще сходіть до лікаря і проконсультуйтесь!!!
OlFu OlFu до Аноніма (*.110.109) негативно висловлюється про Анальгін-Дарниця
Конечно же и исследовали, и сравнивали! И поэтому амидопирин запретили ещё в советские времена! А анальгин выпускают только потому, что это выгодно отечественной фарм. индустрии и её мафиозным хозяевам.
Lana222 Lana222 позитивно висловлюється про Ефералган (Bristol-Myers Squibb)
Ефералган мне нравится в свечках и не так вредно для организма
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.