У ряді категорій вже відомі Фаворити Споживачів – 2018!

Фаворит Успіху – 2018Наприкінці вересня завершився вирішальний етап голосування конкурсу народних уподобань «Фаворити Успіху – 2018». І, в досить великому ряді номінацій, Фаворити Споживачів вже визначені!

Звичайно, оригінальна методика конкурсу передбачає опитування громадської думки протягом усього року, з січня по грудень. Мета щорічного дослідження — визначення найкращого вибору серед повного асортименту пропозицій ринку споживчих товарів і послуг, визначення Фаворитів Року.

Народне голосування розділене на 4 етапи, що дорівнюють чотирьом календарним кварталам. Підсумкова, річна оцінка кожного учасника — це середня оцінка отримана учасником в кожному квартальному етапі. Але якщо за підсумком трьох кварталів в будь-якої з категорій з’ясувалося, що розрив між лідером і учасником №2 виявився великий настільки, що ніяка оцінка фінального IV етапу опитувань вже не в змозі зрушити лідера з 1-го місця, то його можна достроково вітати із заслуженою перемогою!

Фаворитами Споживачів – 2018 стали бренди, компанії та заклади в таких категоріях:
(Посилання клікабельні для перегляду рейтингових позицій всіх гравців ринку в категорії)

Трішки статистики та цифр про дослідження

Інтернет-опитування проводилося протягом трьох кварталів 2018 року, з 1 січня по 30 вересня. Респондентам пропонувалося вказати свій найкращий вибір серед повного асортименту пропозицій в будь-який з 605 категорій споживчих товарів і послуг.

У голосуванні взяли участь 32812 респондентів з усіх регіонів України (за винятком територій тимчасово окупованих РФ), або 33308 людей загалом (але голоси нерезидентів України враховувалися тільки в розділах «Шоу-бізнес» і «Туризм»).

Більше третини респондентів — жителі столичного регіону:

Респонденти конкурсу Фаворити Успеху – 2018 на мапі України
Жінки традиційно набагато охочіше чоловіків заповнюють анкети конкурсу та більш активні в голосуванні. Так протягом 9 місяців 2018 року в опитуванні вже взяли участь 10748 чоловіків і 22064 жінки.
Чоловіки — 32,8%
Жінки — 67,2%
Стать респондентів

Вік респондентів розподілений наступним чином:

Вік респондентів
* Статистика по 98,65% респондентам, що вказали свій рік народження.

Більше цифр і графіків буде до початку наступного тижня ...

А тим часом, в ряді категорій, де розрив між участнкіамі №1 і №2 все ще недостатньо великий, триває фінальна «Битва брендів»! Невелика різниця в рейтингу не дає можливості однозначно говорити про чиєсь лідерство і не дозволяє вітати заздалегідь з перемогою жодного з учасників. Тому попереду у нас ще майже три місяці голосування, яке визначить в результаті найкращих з найкращих!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
Also you may sign in using:
Enter with Facebook Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.